Akuzat për ngacmime seksuale, rrezikohet filmi i Woody Allen - Bota Sot
Akuzat për ngacmime seksuale, rrezikohet filmi i Woody Allen

Filma

E diel, 21 tetor 2018

Akuzat për ngacmime seksuale, rrezikohet filmi i Woody Allen

Më: 29 janar 2018 Në ora: 14:15
Woody Allen

“A Rainy Day in New York”, filmi i fundit i regjizorit Woody Allen duket se është në rrezik.

Ende nuk është marrë asnjë vendim por duket nga Amazon, e cila ka finalizuar prodhimin e filmit dhe është e ngarkuar me shpërndarjen e tij.

Duket se akuza e vajzës së Woody Allen, për ngacmime seksuale, ka vënë në pikëpyetje marrëdhënien e Amazon me regjizorin.

Sipas “New York Times” producentët po shqyrtojnë mundësinë e ndërprerjes së marrëdhënieve me regjizorin, që pas publikimit të skandalit.

Në mbështetje të vajzës së regjizorit kanë dalë edhe mjaft artistë të Hollywood, të cilët kanë deklaruar se nuk do të punojnë më me Woody Allen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test