Ndërron jetë aktorja e “Kumbarit” - Bota Sot
Ndërron jetë aktorja e “Kumbarit”

Filma

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Ndërron jetë aktorja e “Kumbarit”

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 15:00
Morgana King ka ndërruar jetën në moshën 87-vjeçare.

Këngëtarja dhe aktorja Morgana King ka ndërruar jetën në moshën 87-vjeçare.

King, e cila ka interpretuar në filmin “Kumbari”, ku luante rolin e bashkëshortes së Don Vito Corleone, vuante nga kanceri dhe ka vdekur në mars, por vetëm tani është zbuluar ky fakt.

Sipas “Washington Post”, Morgana King ka ndërruar jetë në 22 mars, në Palm Springs të Kalifornisë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test