Antigona Bajrami, shoferja e muzikës shumë shpejt me një befasi

Gjermania

Antigona Bajrami, shoferja e muzikës shumë shpejt me një befasi

Nga: Maksim Gjoka Më: 26 qershor 2021 Në ora: 08:51
Antigona Bajrami

Ajo njihet për muzikën e saj por mbi të gjitha për pasionin që ka si drejtuese e autobusëve ku ajo e ushtron si profesion në Gjermani.

Kjo është Antigona Bajrami, e cila që fëmijë ka emigruar në Gjermani e me origjinë është nga Peja.

Ne mësojmë se ajo ka shumë oferta për të qenë imazh i agjencive të linjave të autobusëve Gjermani- Kosovë ku fotot e fundit ajo shikohet se është në timon të kompanisë "Fidani Tours" dhe pritet që ajo një ditë ti japë autobusit si shofere për të sjellë bashkudhëtarët në vendlindjen e tyre, por kjo mbetet ende surprizë.

Image
Antigona Bajrami

Por Antigona kurrë nuk e harron dhe hobin e muzikës që i koordinon mjaft mirë e ku ka shumë ftesa për të kënduar, ndërsa ëndrra e saj është një ditë të realizojë diçka të bukur në vendlindjen e saj se mendohet të jetë ose në pasionin e saj për autobusë ose për hobin e muzikës e këtë duhet ta presim deri sa ajo të na e sjellë këtë më konkretisht.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat