Arrestohet një person nga Gostivari për posedim të lëndëve narkotike - Bota Sot
Arrestohet një person nga Gostivari për posedim të lëndëve narkotike

Gostivari

Arrestohet një person nga Gostivari për posedim të lëndëve narkotike

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 13:41
Foto ilustrim

Zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës, zyra e jashtme Gostivar gjatë ditës së djeshme rreth orës 20:00, kanë kryer kontroll në shtëpinë e 46 vjeçarit SH.A.G. në fshatin Banjicë e Poshtme.

Gjatë bastisjes të realizuar me urdhër të Prokurorit Publik, është gjetur kokainë dhe marijuhanë. Personi me iniciale SH.A.G është privuar nga liria dhe mbajtur në stacion policorë në Gostivar.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët kallëzim penal adekuat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat