Rrahje në Klinë, lëndohet një person

Kronikë e zezë

Rrahje në Klinë, lëndohet një person

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 09:13
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 20:02 në fshatin Zllakuqan, Klinë.

Siç thuhet në raport, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretman mjekësor.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull  kosovar pasi i njëjti ka marrë pjesë në një rrahje. Viktimës mashkull kosovar ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat