Aksident në aksin Korçë-Kapshticë, makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën

Kronikë e zezë

Aksident në aksin Korçë-Kapshticë, makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 17:55
Ilustrim

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin Korçë-Kapshticë.

Mësohet se mjeti është përplasur me bordurën ndarëse, duke shkaktuar dëme materiale.

Drejtuesi është nisur drejt spitalit të Korçës dhe raportohet që është jashtë rrezikut.

Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po hetohet për zbardhjen e rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat