Zhduket një vajzë në Lipjan

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Lipjan

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 08:55
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një vajzë e mitur në Lipjan.

Policia njofton se rastin e ka raportuar babai i saj.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se vajza e tij e moshës së mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Rastet e zhdukjeve kohëve të fundit janë shpeshtuar në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat