Rrëmbehet një 22 vjeçare në Pejë

Kronikë e zezë

Rrëmbehet një 22 vjeçare në Pejë

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 15:35
Foto ilustrim

Në rrugën “Ramë Geci” në Pejë të premten është rrëmbyer një vajzë 22 vjeçare nga dy persona.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se një dëshmitar e kishte vërejtur se të dyshuarit me forcë dhe pa dëshirën e saj e kishin futur në veturë vajzën.

Njësitë policore menjëherë kanë dalë në vend-ngjarje dhe kanë identifikuar personat e dyshuar.

Njëri nga të dyshuarit është arrestuar, ndërsa tjetri se bashku me viktimën ka ikur. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat