Hajnat ia grabisin çantën nga dora një gruaje afër QKUK-së në Prishtinë

Kronikë e zezë

Hajnat ia grabisin çantën nga dora një gruaje afër QKUK-së në Prishtinë

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 06:27
Ilustrim

Vjedhjet në Kosovë janë bërë dukuri e zakonshme dhe nuk kanë të ndalur pasi po shtohen rastet çdo ditë e më shumë.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe sot rreth orës 17:45 në hyrje të QKUK-së në Prishtinë, pasi dy persona ia kanë vjedhur çantën një gruaje, që në të kishte para dhe dokumente të ndryshme.

Lajmin e ka bërë të ditur, djali i viktimës në Facebook.

Ai kërkon që kushdo që ka gjetur diçka, ta kontaktojë atë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat