Vdes një person dhe lëndohen dy të tjerë në një aksident trafiku në Viti

Kronikë e zezë

Vdes një person dhe lëndohen dy të tjerë në një aksident trafiku në Viti

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 12:29
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në rrugën Viti-Kllokot.

Në bazë të informacioneve të deritanishme thuhet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:00.

Ky aksident i rëndë ishte me fatalitet për një qytetar, teksa nuk janë dhënë detaje shtesë.

Brenda 24 orëshit të kaluar ishin shkaktuar 47 aksidente trafiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat