Zhduket një e mitur nga strehimorja në Klinë

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur nga strehimorja në Klinë

Më: 20 dhjetor 2020 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Një person është zhdukur gjatë ditës së djeshme rreth orës 08:40 në fshatin Klinavë të Klinë.

Kjo bëhet e ditur sipas burimeve brenda Policisë së Kosovës.

E mitura është larguar nga strehimorja dhe ende nuk dihet se ku ndodhet.

Ndërsa bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat