Tentojnë ta kalojnë ilegalisht kufirin, shoqërohen në polici

Kronikë e zezë

Tentojnë ta kalojnë ilegalisht kufirin, shoqërohen në polici

Më: 1 janar 2021 Në ora: 16:11
Foto ilustrim

Tentojnë ta kalojnë ilegalisht kufirin, shoqërohen në polici

Dy persona, shtetas të Kosovës janë shoqëruar në Polici, pasi kishin kaluar ilegalisht kufirin nga Serbia për në Kosovë.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Novosellë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat