Digjet një barakë e pabanuar në QKUK

Kronikë e zezë

Digjet një barakë e pabanuar në QKUK

Më: 17 janar 2021 Në ora: 11:44
QKUK

Policia e Kosovës ka njoftuar se në afërsi të repartit të Pulmologjisë në QKUK, një barakë e pa banuar kishte marr zjarr.

Rasti ka ndodhur mbrëmë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat