Po zhvilloheshin lojëra të fatit në një lokal në Prishtinë, ndërhyn policia

Kronikë e zezë

Po zhvilloheshin lojëra të fatit në një lokal në Prishtinë, ndërhyn policia

Më: 20 janar 2021 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Është raportuar se njësiti policor gjatë kontrollimit kanë hasur në një lokal pa emër në Prishtinë.

Në të cilin kishin qenë katër persona duke zhvilluar lojëra të fatit.

Lidhur me rastin si prova materiale janë sekuestruar tri shtëpiza të kompjuterëve, një printer dhe një DVR.

Ende nuk është bërë identifikimi i pronarit të lokalit, teksa rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat