​Digjen tri vetura në Malishevë

Kronikë e zezë

​Digjen tri vetura në Malishevë

Më: 24 janar 2021 Në ora: 11:47
Ilustrim

Njësitet policore dhe zjarrfikësit pas pranimit të informatës për një rast zjarri ka dalë në vendin e ngjarjes.

She kanë reaguar, ku në një parking në Malishevë ishin duke u djegur disa vetura.

Si pasojë e zjarrit, janë djegur një automjet tërësisht, ndërsa dy të tjera pjesërisht.

Të lënduar nuk ka, ndërsa lidhur me rastin është informuar edhe prokurori i shtetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat