Edhe një shtëpi bëhet cak i hajdutëve: Vidhet ari e mijëra euro

Kronikë e zezë

Edhe një shtëpi bëhet cak i hajdutëve: Vidhet ari e mijëra euro

Më: 7 shkurt 2021 Në ora: 07:43
Foto ilustruese

Ditëve të fundit media ka raportuar për dëmet që po u shkaktohen pronarëve të shtëpive.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe në Gjakovë, në fshatin Rogovë.

Media ka mësuar nga burimet se persona të panjohur janë futur në një shtëpi dhe nga aty kanë vjedhur stoli ari që kapin vlerën e rreth 6000 eurove.

Po ashtu bëhet e ditur se janë vjedhur edhe para të gatshme në vlerë prej 1500 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat