​Vjedhin kompjuterë dhe laptop në një shkollë, katër të arrestuar

Kronikë e zezë

​Vjedhin kompjuterë dhe laptop në një shkollë, katër të arrestuar

Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 11:10
Foto ilustrim

Katër persona janë arrestuar në Pozheran të Vitisë.

Pasi që të njëjtit me datën e cekur në shkollën fillore kanë vjedhur katër kompjuterë –laptop në vlerë të 2500 euro.

Kompjuterët janë konfiskuar në tre lokacione të ndryshme.

Me vendim të prokurorit, dy nga të dyshuarit dërgohen në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat