Kamenicë/Rrah gruan dhe djalin e tij

Kronikë e zezë

Kamenicë/Rrah gruan dhe djalin e tij

Më: 3 mars 2021 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Rastet e dhunës në familje janë pjesë e çdo raporti policor.

Ndërsa në ditën e parë të muajit mars në ora 20:00 një qytetar nga Kamenica është arrestuar nga policia.

Pasi që i njëjti kishte rrahur gruan dhe djalin e tij.

Policia njofton se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat