Aksident trafiku në Rruga B, ende nuk dihet a ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Rruga B, ende nuk dihet a ka të lënduar

Më: 5 mars 2021 Në ora: 19:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në “Rrugën B”, në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur në mes të një kamioni dhe një veture.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar.

Pamjet nga vendi i ngjarjes:

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat