E godet me boks në fytyrë dhe ik, e bënë për spital vushtrriasin

Kronikë e zezë

E godet me boks në fytyrë dhe ik, e bënë për spital vushtrriasin

Më: 9 mars 2021 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Në orët e pasdites në rrugën “Bahri Kuqi”, në Vushtrri, një qytetar ka raportuar se ishte rrahur nga disa persona.

Ai ka raportuar në polici se disa persona kryesisht të rinj , i  kishin qëndruar pranë.

Ndërsa njëri prej tyre e kishte goditë me boks në fytyrë e më pas gjithë të tjetër kishin ikur.

Siç njofton policia viktima në këtë rast kishte pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat