Gruaja raporton në Polici vjehrrën dhe burrin

Kronikë e zezë

Gruaja raporton në Polici vjehrrën dhe burrin

Më: 19 mars 2021 Në ora: 11:22
Ilustrim

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se vazhdimisht ka probleme me burrin dhe vjehrrën e saj.

Pas këtij denoncimi, policia ka intervistuar palët dhe më pas i ka liruar.

Rasti është iniciuar si “dhunë familjare”, në Prishtinë.

“Prishtinë, 18.03.2021 – 19:50. Viktima femër kosovare ka raportuar se në vazhdimësi ka probleme me vjehrrën e saj të dyshuarën kosovare si edhe me burrin e saj mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat