Nusja rrah vjehrrën në Podujevë

Kronikë e zezë

Nusja rrah vjehrrën në Podujevë

Më: 3 prill 2021 Në ora: 09:45
Foto ilustruese

Nusja rrah vjehrrën.

Gjatë ditës së djeshme një femër është arrestuar në Podujevë, si e dyshuar për dhunë në familje.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës, si dhe ka bërë të ditur se e njëjta dyshohet se ka sulmuar fizikisht vjehrrën e saj, e cila ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat