Një burrë në Prizren bie nga pullazi i shtëpisë, bëhet për QKUK

Kronikë e zezë

Një burrë në Prizren bie nga pullazi i shtëpisë, bëhet për QKUK

Më: 4 prill 2021 Në ora: 09:26
QKUK

Raportohet se viktima mashkull kosovar nga fshati Polishte i Prizrenit, përderisa ishte duke punuar, është rrëzuar nga pullazi i shtëpisë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti fillimisht është dërguar ne Spitalin e Prizrenit.

Ai më pas në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Nuk jepen detaje të tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat