Aksident trafiku në Lebanë të Podujevës

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Lebanë të Podujevës

Më: 4 prill 2021 Në ora: 09:27
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, më konkretisht në fshatin Lebanë.

Në aksident trafiku janë përfshirë tre vetura.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ambulanca.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat