​Një veturë rrokulliset në Lluzhan

Kronikë e zezë

​Një veturë rrokulliset në Lluzhan

Më: 4 prill 2021 Në ora: 16:40
Lluzhan

Vetaksident në fshatin Lluzhan.

Përkatësisht ne rrugën Lluzhan-Batllavë.

Një veturë është rrokullisur dhe mësohet se ka edhe të lënduar.

Policia dhe ambulanta janë parë në vend të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat