Zveçan, i dehuri ia thyen xhamin e banesës e ish të dashurës

Kronikë e zezë

Zveçan, i dehuri ia thyen xhamin e banesës e ish të dashurës

Më: 7 prill 2021 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Një person nën ndikim të alkoolit ka thyer xhamin e banesës së ish të dashurës së tij në Zveçan, të hënën mbrëma.

Për këtë është kontaktuar policia.

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat