Suharekasi ikën teksa shoqërohej nga Policia

Kronikë e zezë

Suharekasi ikën teksa shoqërohej nga Policia

Më: 7 prill 2021 Në ora: 12:21
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari mashkull kosovar ka arritur të arratiset gjatë shoqërimit të tij nga policia.

Rasti ka ndodhur të martën, në ora 10:00 në Suharekë.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ka arrit të arratiset gjatë shoqërimit të tij nga policia.

Njësia policore ka arrit të lokalizoj dhe të arrestoj të arratisurin dhe i njëjti me vendim të Gjykatës është dërguar në Dubravë”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat