Kërcënohet prokurori i Prokurorisë Speciale

Kronikë e zezë

Kërcënohet prokurori i Prokurorisë Speciale

Më: 14 prill 2021 Në ora: 08:24
Prishtinë

Është kërcënuar prokurori i Prokurorisë Speciale.

Një prokuror i Prokurorisë Speciale është kërcënuar dje në zyrën e tij në Prishtinë nga një person.

Burimet e medias bëjnë me dije se i dyshuari, rreth orës 11:30, ka fyer dhe kërcënuar prokurorin, me ç’rast është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Të njëjtat burimet njoftojnë se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa rasti është hapur si kanosje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat