Digjet një restaurant në Ferizaj

Kronikë e zezë

Digjet një restaurant në Ferizaj

Më: 16 prill 2021 Në ora: 18:52
Foto ilustrim

Mëngjesin e hershëm të së enjtes  një restaurant në Ferizajt është kapluar nga zjarri në rrethana të panjohura.

Pronari ka lajmruar zjarrfikësit e policinë cilët kanë shuar zjarrin dhe po heotjnë rastin.

Policia njofton se në Ferizaj me 15 prill 2021 rreth orës 04:20, viktima mashkull ka informuar se në rrethana të pa njohura në zjarr është përfshirë restoranti i tij. 

Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Rasti është duke u hetuar si incident zjarri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat