Përplaset një veturë dhe kamionetë, përfundojnë jashtë rrugës

Kronikë e zezë

Përplaset një veturë dhe kamionetë, përfundojnë jashtë rrugës

Më: 21 prill 2021 Në ora: 08:56
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një veturë dhe një kamionetë janë përplasur në mëngjesin e së mërkurës, në magjistralen Prishtinë-Gjilan.

Si pasojë e aksidentit, dy automjetet kanë përfunduar jashtë rrugugës.

Media ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se aty kanë arritur edhe njësitet policore dhe autoambulanca.

Ende s’dihet a ka ndonjë të lënduar në këtë aksident.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat