Tetë qytetarë humbën jetën nga aksidentet në prill

Kronikë e zezë

Tetë qytetarë humbën jetën nga aksidentet në prill

Më: 5 maj 2021 Në ora: 16:03
Foto ilustrim

Aksidentet në vendin tonë nuk kanë të ndaluar.

Ku pos dëmeve të shumta materiale nuk mungojnë as vdekjet e lëdimet.

Policia tregon se gjatë prillit kanë humbur jetën tetë qytetarë.

Policia thonë se shpejtësia mund t'ju largojë nga të dashurit tuaj. 

SIpas raportit policor gjatë muajit prill 2021 në Republikën e Kosovës kanë humbur jetën 8 persona në aksidente të trafikut!

Prej tyre 3 shoferë, 3 pasagjerë dhe 2 këmbësorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat