Policia jep detaje për aksidentin në Pejë

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për aksidentin në Pejë

Më: 8 maj 2021 Në ora: 12:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Sot në mëngjes ndodhi një aksident në qytetin e Pejës.

Policia ka dhënë detaje për aksidentin në Pejë.

Në lidhje me këtë rast, media ka kontaktuar me zëdhënësin e Policisë në rajonin e Pejës, Fadil Gashi..

“Në ora 07:50 në hyrje të qytetit të Pejës, tek terminali doganor ka ndodh një aksident mes dy veturave, një person ka pësuar lëndime, është dërguar në emergjëncë dhe është jashtë rrezikut për jetë. Nuk ka lëndime shumë serioze”, u shprehë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat