Një grua në Prishtinë raporton ish-burrin në Polici: Ma zuri gishtin e dorës me derë

Kronikë e zezë

Një grua në Prishtinë raporton ish-burrin në Polici: Ma zuri gishtin e dorës me derë

Më: 9 maj 2021 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Një grua nga Prishtina ka raportuar në Polici dje rreth orës 10:00 se ish-burri i saj me të cilin është e ndarë që një vit, gjersa ka qenë duke i marrë fëmijët  në vikend, ia ka lënduar gishtin e dorës me derën e shtëpisë.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia në raportin e saj 24-orësh, gjersa viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

“Prishtinë 08.05.2021-10:00. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se  ish bashkëshorti i saj me të cilin është e ndarë qe një vit, gjersa ka qenë duke i marr fëmijët  në vikend ia ka lënduar gishtin e dorës ankueses me derën e shtëpisë. 

Ankuesja ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat