17 të arrestuar brenda 24 orëve në Kosovë

Kronikë e zezë

17 të arrestuar brenda 24 orëve në Kosovë

Më: 10 maj 2021 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar 17 persona gjatë 24 orëve të fundit.

Kjo është bërë e ditur përmes raportit 24-orësh të policisë.

Në bazë të raportit, 13 persona janë dërguar në mbajtje, ndërsa një person është dërguar në vuajtje të dënimit.

Kujtojmë se vetëm gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 30 aksidente trafiku me dëme material, 15 aksidente me të lënduar dhe dy aksidente me fatalitet. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat