Aksident trafiku në fshatin Llugë të Podujevës, lëndohen rëndë dy persona

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në fshatin Llugë të Podujevës, lëndohen rëndë dy persona

Më: 11 maj 2021 Në ora: 19:29
Foto ilustrim

Sot rreth orës 16:00 në fshatin Llugë të Podujevës ka ndodhur një aksident trafiku.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një traktor dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 16:00 në fshatin Llugë, të Podujevës, ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku jane perfshirë një veturë dhe një traktor.Bazuar në të dhënat fillestrare, si pasojë e aksidentit dy persona kanë pranuar trajtim mjekësor.Me rastin po merret njësiti i trafikut” tha Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat