​631 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid

Kronikë e zezë

​631 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid

Më: 13 maj 2021 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 631 tiketa në bazë të ligjit Covid-19.

Policia gjithashtu ka shqiptuar edhe 631 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur një aksident me fatalitet në Prishtinë, 26 aksidente me të lënduar, si dhe 71 aksidente me dëme materiale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat