Gjuajtje me armë në Komoran, një person vetplagoset rëndë/ Këto janë inicialet e të plagosurit

Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë në Komoran, një person vetplagoset rëndë/ Këto janë inicialet e të plagosurit

Më: 16 maj 2021 Në ora: 16:06
Foto ilustrim

Në mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:30, ka pasur të shtëna me armë në Komoran të Drenasit.

Media mëson që një person ka plagosur vetën me armë zjarri.

Sipas informacioneve, gjendja e tij është e rëndë dhe është dërguar me emërgjencë në spital.

Tutje, media mëson që inicialet e të plagosurit janë N.M.

Në lidhje me këtë rast, media do ju mbaj të informuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat