Largohen nga shtëpia nëna me vajzën në Podujevë, babai në kërkim të tyre

Kronikë e zezë

Largohen nga shtëpia nëna me vajzën në Podujevë, babai në kërkim të tyre

Më: 18 maj 2021 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Një person ka njoftuar se më datë 14 maj rreth orës 14:00 bashkëshortja e tij dhe vajza e mitur janë larguar nga shtëpia dhe nuk janë kthyer më.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur në Podujevë.

Ndërkaq, siç thuhet në raportin e Policisë së Kosovës, rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull   kosovar ka njoftuar se me datën e cekur ka dalë nga shtëpia bashkëshortja e tij së bashku me vajzën e tyre të mitur. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat