Marrëdhënie seksuale në këmbim të parave, arrestohen një grua dhe një burrë në Gjilan

Kronikë e zezë

Marrëdhënie seksuale në këmbim të parave, arrestohen një grua dhe një burrë në Gjilan

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 09:22
Ilustrim

Policia në Gjilan ka arrestuar dy persona, të cilët dyshohen se kanë kryer marrëdhënie seksuale në këmbim të parave.

Rasti ka ndodhur më 14 maj, ndërkaq të dyshuarit janë arrestuar më 18 qershor, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

“Gjilan 14.05.2021-NN. Më, 18.06.2021 janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër  kosovar-e, nën dyshimin se të njëjtit në këmbim të parave kanë kryer marrëdhënie seksuale”, ka njoftuar policia.

Të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt, ndërkaq ndaj tyre është iniciuar rasti “Marrje me prostitucion”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat