Rrahje ndërmjet vëllezërve në Prishtinë

Kronikë e zezë

Rrahje ndërmjet vëllezërve në Prishtinë

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 10:01
Ilustrim

Gjithçka filloi pas një mosmarrëveshjeje ndërmjet dy vëllezërve nga Prishtina.

Sipas Policisë dje rreth orës 10:20 është raportuar se i dyshuari pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht vëllain e tij.

Ata fillimisht shkuan në spital për t’i mjekuar plagët e pastaj u nisën për në stacionin policior.

“Të njëjtit pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt”, ka brë të ditur policia.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat