Tentohet të rrëmbehet një vajzë e mitur në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tentohet të rrëmbehet një vajzë e mitur në Prishtinë

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 10:43
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur ka raportuar se një i dyshuar i pa njohur me një veturë me targa vendore e ka kapur për dore dhe ka tentuar ta rrëmbejë, mirëpo e njëjta ka arritur t’i shmanget.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë.

Ankuesja nuk ka pasur lëndime.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat