Mitrovicë, vetura humb kontrollin dhe godet disa persona në trotuar

Kronikë e zezë

Mitrovicë, vetura humb kontrollin dhe godet disa persona në trotuar

Më: 22 qershor 2021 Në ora: 22:46
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në komunën e Mitrovicës, saktësisht pranë sheshit.

 Një veturë ka humbur kontrollin dhe ka goditur disa persona që ishin në lëvizje në trotuar.

Katër persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e goditjes.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ndërkaq, Polica ende nuk ka dalë më një deklaratë zyrtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat