Aksident në Drenas, krijohen kolona

Kronikë e zezë

Aksident në Drenas, krijohen kolona

Nga: N. H Më: 23 qershor 2021 Në ora: 10:27
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ka ndodhur një aksident trafiku në fshatin Nekoc të Komunës së Drenasit, raporton “Bota sot”

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura.

Për shkak të këtij aksidenti, rruga është bllokuar dhe janë krijuar kolona të gjata.

“Bota sot”, ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat