Aksident në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 18:35
Foto ilustrim

Media ka siguruar pamje nga momenti i rrahjes mes disa personave në Prishtinë.

Në pamje shihet teksa disa persona përleshen mes vete te rrethi i Ambasadës Amerikane.

Media mëson se para rrahjes kishte ndodhur një aksident mes dy veturave.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe është duke u marrë me rastin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat