Aksident trafiku në Prizren

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Prizren

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 22:10
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 20:00 në rrugën Tirana të Prizrenit.

Një veturë me tabela të huaja, Golf VI është vetaksidentuar duke goditur një shtyllë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka nis tashmë hetimet rreth vetaksidentit.

Ndërkohë, ky ishte aksidenti i dyte brenda disa orëve në qytetin e Prizrenit.

Gjatë mesditës, para bustit të Gjergj Kastrioti-Skënderbeu mes një Audi dhe Mercedesi.

Vlen të theksohet se pos dëmeve materiale, asnjë person nuk ka pësuar lëndime trupore. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat