Vetaksidenti në Viti, vdes një grua – lëndohen dy të tjera

Kronikë e zezë

Vetaksidenti në Viti, vdes një grua – lëndohen dy të tjera

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 16:41
Ilustrim

Disa orë më herët Ballkani.info kishte raportuar për një vetaksident në Sllatinë të komunës së Vitisë.

Një grua ka vdekur dhe dy të tjera kanë pësuar lëndime trupore, si pasojë e këtij aksidenti.

F.H., 68-vjeçare ka arritur pa shenja jete në spitalin e Gjilanit

Drejtori i këtij spitali Arsim Emini. tha se të lënduarat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa njëra ka refuzuar hospitalizimin me arsyetimin se trajtimin do ta vazhdojë në Ferizaj. Pasi që tri gratë e aksidentuara janë nga komuna e Ferizajt, ka thene ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat