Aksident në Shqipëri, plagoset shoferi nga Kosova

Kronikë e zezë

Aksident në Shqipëri, plagoset shoferi nga Kosova

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 19:10
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Thumanë-Fushë Krujë.

Nga ky aksident ka mbetur i plagosur shoferi i makinës, nga Kosova.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se makina ka devijuar nga rruga dhe për pasojë është përplasur me trafik ndarësen.

Ndërkohë shoferi i plagosur është dërguar me urgjencë në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat