E mitura i rrah prindërit, i bën për spital

Kronikë e zezë

E mitura i rrah prindërit, i bën për spital

Më: 2 shtator 2021 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Një e mitur ka sulmuar fizikisht dje prindërit e saj në Obiliq.

Sipas policisë, prindërit kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa e mitura është arrestuar.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË FAMILJARE /Obiliq, 01.09.2021 – 13:00. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare (e mitur), pasi që ka sulmuar fizikisht prindërit e saj. Viktimat kosovarë kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, palët janë intervistuar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat