Pesë meshkuj dhe një femër arrestohen për prostitucion në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Pesë meshkuj dhe një femër arrestohen për prostitucion në Mitrovicë

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 10:32
Ilustrim

Pesë meshkuj dhe një femër janë arrestuar, nën dyshimin se janë marrë më prostitucion në Mitrovicë.

Rasti ka ndodhur të premten.

Policia përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se të gjithë të dyshuarit janë shtetas kosovarë.

Të dyshuarit janë dërguar në gjykatë, ku pas seancës janë liruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat