Zhduken dy të mitura, nëna dyshon se janë në Shqipëri

Kronikë e zezë

Zhduken dy të mitura, nëna dyshon se janë në Shqipëri

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 09:42
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar policinë se dy vajzat e saj të mitura kanë dal nga shtëpia me dyshim se mund të gjenden në Shqipëri.

Sipas raportit të policisë, të miturat kishin tentuar edhe më parë ta kalonin kufirin, ndërsa rasti është ende nën hetime.

Viti, 23.07.2021 – 14:00. Më datë 20.09.2021 ankuesja femër kosovare  ka raportuar se dy vajzat e saj të mitura kanë dal nga shtëpia me datë 23.07.2021 dhe që nga ajo ditë nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

Sipas ankueses dyshohet se vajzat e saj mund të gjenden në Shqipëri duke punuar pasi që edhe më parë kanë tentuar për të kaluar kufirin për në Shqipëri. Rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat